UWAGA! Dołącz do nowej grupy Namysłów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Wyłoniono zwycięzców „Patrol Roku 2026” w garnizonie opolskim


Zakończyły się wojewódzkie eliminacje do prestiżowego konkursu „Patrol Roku 2026”, który odbył się w garnizonie opolskim. W rywalizacji wzięło udział 22 najlepszych patrolowców z różnych komend, w tym z Komendy Miejskiej Policji w Opolu oraz komend powiatowych w regionie. Zwycięskie patrole będą miały okazję reprezentować województwo na ogólnopolskim etapie zawodów, które odbędą się w najbliższych tygodniach w Słupsku.

W trakcie eliminacji uczestnicy musieli zmierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami, w tym testem wiedzy obejmującym przepisy prawne oraz praktycznymi konkurencjami, takimi jak strzelanie i bieg przełajowy. Zawody miały na celu sprawdzenie umiejętności zarówno teoretycznych, jak i praktycznych funkcjonariuszy, co stanowi integralną część ich przygotowania do działań w terenie.

Najwyższe laury w turnieju przypadły policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, mł. asp. Krystianowi Gąszczakowi i sierż. Tomaszowi Jędrzejko. Drugie miejsce zdobyli sierż. Szymon Rzepka i sierż. Kamil Pachulski z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, a na trzecim miejscu uplasowali się sierż. Dawid Marek i sierż. Jakub Więcek z KPP w Głubczycach. Uroczystość wręczenia nagród uświetnił Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, przypominający o znaczeniu profesjonalizmu i zaangażowania w służbie publicznej.

Źródło: Policja Namysłów


Oceń: Wyłoniono zwycięzców „Patrol Roku 2026” w garnizonie opolskim

Średnia ocena:4.77 Liczba ocen:11


Zobacz Także